ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура затримала офіцера військової служби правопорядку під час одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура затримала офіцера військової служби правопорядку під час одержання хабара

За процесуального керівництва військової прокуратури Житомирського гарнізону затримано майора військової служби правопорядку під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, офіцер, тимчасово виконуючи обов’язки заступника начальника відділення запобігання злочинам та іншим правопорушенням, за 600 доларів США пообіцяв громадянину, який перебуває у розшуку як військовослужбовець, що самовільно залишив військову частину, не здійснювати щодо нього розшукові заходи, не затримувати з метою приводу до органу досудового розслідування, а також звільнити його від кримінальної відповідальності.

Викрили майора прокурори військової прокуратури спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованому у м. Хмельницький, за оперативного супроводження співробітників Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости