ПоддержатьУкраїнська

Прокурор Тернопільщини погрожує журналістам судовим позовом

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор Тернопільщини погрожує журналістам судовим позовом

Прокурор Тернопільської області Мартинюк погрожує журналістам "СтопКору" судовим позовом.

Про це повідомила журналістка-авторка сюжету про діяльність прокурора області Лілія Ткачук. "Олександр Мартинюк зателефонував мені на мобільний та офіційним тоном заявив, що звертається до мене як фізична особа з інформаційним запитом. Прокурора цікавило, звідки у нас інформація про вартість його автівки, а також, з яких джерел ми довідалися, що свого часу ще на посаді прокурора міста Хмельницький він приватизував службову квартиру. Хоча у сюжеті Мартинюк сам підтвердив це на камеру", - передає розмову Лілія Ткачук.

На прощання прокурор пригрозив, що збирається подавати позов до суду і додав, що з журналістами зв'яжеться вже його прес-секретар, уточнює Лілія Ткачук. Нагадаємо, "СтопКор" зробив викривальний матеріал про діяльність прокурорської мафії у Тернополі.

Прокурор Тернопільщини погрожує журналістам судовим позовом

Так головний прокурор області та його колеги живуть на широку ногу та почуваються господарями регіону. Олександр Мартинюк відзвітував на папері про скромні статки, а в житті його родина володіє нерухомістю та чималим капіталом. Згідно з декларацією, загальна сума доходу Мартинюка за 2015 рік становить 332 тисячі гривень. Серед яких 309 - заробітна плата. Прокурор області - власник старенької Audi 93-го року та двох квартир. Водночас, безробітні члени сім’ї Мартинюка (з середнім місячним доходом за останні 3 роки в 1200 гривень) мають позашляховик преміум-класу Toyota Landcruiser 2008 р.в. Ринкова вартість такого авто на сьогодні становить близько 1 мільйона гривень, про це йшлося у сюжеті.

Окрім того, у володінні прокурора колись службова квартира, ринкова вартість якої на момент приватизації була приблизно 100 тисяч доларів, зазначає авторка сюжету.

Додамо, що в сюжеті, Лілія Ткачук з'ясувала, що за часів роботи Мартинюка прокурором Хмельницького, справу про побиття громадського активіста Артура Сторожука двічі закривали. За свідченнями самого постраждалого, йому пропонували гроші, щоб "зам'яти" справу. У разі відмови, правоохоронці планували дати кошти саме Мартинюку, зазначив Артур Сторожук у сюжеті "СтопКору".

Другие новости