ПоддержатьУкраїнська

Прокурор уманської місцевої прокуратури почав погрожувати справами активіста "Стоп корупції" під час антикорупційного рейду на Черкащину

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор уманської місцевої прокуратури почав погрожувати справами активіста 'Стоп корупції' під час антикорупційного рейду на Черкащину

Керівник Уманської місцевої прокуратури Роман Павленко пригрозив представникам "Стоп корупції" кримінальними провадженнями за інтерес до роботи правоохоронного відомства. Про це очільник прокуратури повідомив під час візиту об'єднаної команди проекту у рамках антикорупційного рейду в Черкаську область.

"Прокурор відкритим текстом при свідках та на камеру почав погрожувати активістам уманського осередку "Стоп корупції" відкриттям проти них кримінальних справ. Ми викликали на місце поліцію", – розповіли представники проекту.

Нагадаємо, активісти "Стоп корупції" у рамках антикорупційного рейду на Черкащину навідались до керівника уманської місцевої прокуратури Романа Павленка. За даними місцевих представників проекту, правоохоронець та його команда зволікають з досудовим розслідуванням резонансних справ та можуть бути причетні до покривання злочинів перших осіб Умані.

"На особистих прийомах у прокурора Уманської місцевої прокуратури Павленка Р.І. ми неодноразово повідомляли про грубе порушення закону органом досудового розслідування, яке полягає у невнесенні відомостей про вчинене кримінальне правопорушення першими особами Уманської міської ради. Проте керівник Уманської місцевої прокуратури Павленко Р.І. не вживав жодних заходів до відповідальних осіб органів досудового розслідування, а навпаки – допомагав у вирішенні питання щодо невнесення до ЄРДР відомостей, що ставало причиною звернення до суду зі скаргою на бездіяльність слідчого, прокурора.

Поведінка прокурора вказує на системну протиправну бездіяльність як керівника та частини його підлеглих, на покриття вчинених злочинів посадовцями, злиття прокурорів з правопорушника в спільну злочинну діяльність, яка направлена на розкрадання майна територіальної громади жителів м. Умані в особистих інтересах чиновників, що є недопустимо в тяжкий для країни час, що породжує негативну суспільну думку про прокуратуру, як таку, що "кришує" посадовців, які на постійній основі вчиняють злочини проти суспільства, зокрема Уманської міської територіальної громади жителів м. Умань", – розповіли уманські активісти "Стоп корупції".

Другие новости