ПоддержатьУкраїнська

Прокурор, якого підозрюють у крадіжці талонів на пальне, досі працює

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурор, якого підозрюють у крадіжці талонів на пальне, досі працює

Суд відмовив детективу НАБУ у відстороненні від посади Олексія Алфімова, якого підозрюють у крадіжці талонів на пальне з місця обшуку.

Про це свідчить ухвала Солом'янського райсуду міста Києва від 13 жовтня.

Кримінальне провадження щодо Алфімова зареєстроване 1 вересня 2016 року.

Нагадаємо, детективи НАБУ встановили, що у травні 2016 року співробітники Генпрокуратури розпочали розслідування щодо голови Свидівоцької сільради Черкащини, там йшлося про хабар 184 тисячі доларів за виділення землі.

Підсудний Олексій Алфімов був включений до групи слідчих, які проводили обшук у помешканні голови Свидівоцької сільради. При обшуку він знайшов картки на бензин А-92 загалом на 345 літрів. Після обшуку картки на бензин зникли.

Згодом ці картки були зафіксовані на одній з автозаправок Києва – слідчий неодноразово заправляв ними автомобіль, як стверджують у НАБУ. Детективи вважають, що Алфімов впливає на свідків та учасників справи.

24 вересня суд призначив Олексію Алфімову домашній арешт строком на 60 днів і зобов'язав носити електронний браслет. Йому заборонено відлучатися з місця постійного проживання з 22 години вечора до 6 години ранку. Якщо вину доведуть, то йому загрожує покарання від 3 до 8 років позбавлення волі.

Другие новости