ПоддержатьУкраїнська

Прокурори домоглися чергового арешту судна, власник якого незаконно видобував пісок в окупованому Криму

StopCor
StopCor

StopCor

Прокурори домоглися чергового арешту судна, власник якого незаконно видобував пісок в окупованому Криму

Печерський районний суд м. Києва 16 травня 2020 року задовольнив клопотання Головного слідчого управління Нацполіції, погоджене Офісом Генерального прокурора, та наклав арешт на судно у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобутку піску в заповідних зонах Чорного моря біля узбережжя окупованої території АР Крим. Процесуальне керівництво у провадженні наразі передано до Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора.

Арешт на вказане судно за клопотанням прокуратури АР Крим був накладений 16 липня 2018 року Приморьским районним судом м. Одеса у якості забезпечення відшкодування збитків через нелегальний видобуток природних копалин, які, відповідно до висновку експертизи, сягають понад 140 млн грн.

Водночас, 13 травня 2020 року цей же суд скасував арешт судна, не зважаючи на те, що, через зміну органу досудового розслідування, справа більше не належала до підсудності районного суду Одеси. Наразі прокуратура АР Крим оскаржує це рішення в Апеляційному суді Одеської області.

Другие новости