ПоддержатьУкраїнська

Проплачені мітингарі компанії-агрогейдера перейшли на бік "СтопКору"

StopCor
StopCor

StopCor

Проплачені мітингарі компанії-агрогейдера перейшли на бік 'СтопКору'

Активісти "Стоп корупції" у день проведення акції проти рейдерського захоплення ПСП "Троянівське", до якого може бути причетне керівництво компанії "АСТ", запросили опонентів з іншого табору на свій бік. Як з'ясувалось, під стіни "Троянівського" вигнали літніх жінок, які не знали, за що насправді мітингують.

Стопкорівці роз'яснили ситуацію мітингувальницям, ті залишили плакати та готові були приєднатись до акції "СтопКору". Подробиці у соцмережі повідомив заступник голови правління ГО "Стоп корупції" Богдан Хмельницький.

"Мітингарі поміняли транспаранти на квіти. Ми зробили майже неможливе. Зайшли на акцію опонентів, викрили обман і маніпулювання громадською думкою мітингувальників, об’єдналися з ними та в результаті відвертого спілкування вони склали плакати та були готові записуватись до "СтопКору". На місці акції опонентів за 30 хвилин вже стояв намет громадської приймальні "Стоп корупції".

Як нам це вдалося? Дружня команда професіоналів, вміння ставити запитання та йти на контакт. А ще – брехливість опонентів, які під виглядом пайовиків з сіл вигнали на вулицю бабусь-киянок. В результаті жінки, які тримали в руках плакати "проти Попова" й гадки не мали, проти кого вони протестують. Жіночки були упевнені, що їхній "об’єкт" протесту – Попов,  екс-мер Києва. Добре, що не проти відомого клоуна стояли…

Стопкорівці розпитали бабусь та пояснили, що їх обманули – ніякого екс-мера в офісі, біля якого вони другий день мітингують, немає. Разом пішли в офіс шукати Попова. Обмінялись контактами. Наші хлопці навіть намагались пригостити мітингувальниць тортиком…

Без жодного протистояння  та суперечок. Оце вищий ступінь вміння переконувати! Пишаюся своєю командою!", – написав стопкорівець Богдан Хмельницький у своєму Фейсбуці.

https://www.facebook.com/khmelnytsky/posts/1313001098823233

Нагадаємо, напередодні компанія "АСТ", яка може бути причетна до рейдерського захоплення врожаю ПСП "Троянівське", організувала мітинг біля офісу "Троянівського" у Києві. Захід відбувався паралельно з акцією протесту кількох громадських організацій біля офісу компанії "АСТ", наближеної до скандального бізнесмена Дмитра Колесника. Подробиці повідомили журналісти "СтопКору".

"Активісти "СтопКору" поїхали до бізнес-центру на Глибочицькій, щоб з’ясувати, хто і проти чого мітингує біля ПСП "Троянівське". Мітинг на підтримку Колесника складався з кількох бабусь – буцімто пайовиків, які тримали надруковані на великих стендах вартісні плакати проти Попова.

Сергій Попов – акціонер ПСП "Троянівське", якого намагаються шляхом підробки документів та внесення недостовірних даних до ЄДР позбавити корпоративних прав.

Утім під час спілкування журналістів та активістів з мітингарями з’ясувалось, що бабусі на акції не мають жодного стосунку до пайовиків ПСП "Троянівське". Вони – мешканки Києва і протестують проти … екс-мера столиці Олександра Попова! Їх переконали, що колишній очільник столиці вкрав у банків гроші. Навіть відповідальний за акцію, від якого була подана заявка на проведення, толком не знає, проти кого протест.

Активісти й журналісти"СтопКору" пояснили бабусям, як нахабно їх обманули та намагаються використати у бізнес-розбірках. Бабусі поскладали плакати на землю та разом зі "СтопКором" пішли до офісу шукати Попова", – зазначили журналісти.

На місці проведення мітингу, заявленого до 18.00, залишився намет громадської приймальні "Стоп корупції".

Другие новости