ПоддержатьУкраїнська

Проросійські найманці намагаються зайняти "сіру зону"

StopCor
StopCor

StopCor

Проросійські найманці намагаються зайняти 'сіру зону'

Поблизу селища Широкине на сході України терористи продовжують провокації та намагаються зайняти "сіру зону".

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО, передає "Канал 24".

"Про перемир'я, як і про розведення сил та демілітаризацію селища Широкине залишається тільки мріяти. Ворог регулярно випробовує на міцність українських воїнів, регулярно веде вогонь по наших позиціях із великокаліберних кулеметів", – йдеться у повідомленні.

Військовослужбовець Збройних Сил України Вадим зазначив, що минула ніч видалась дуже неспокійною.

Вночі ворог гатив із мінометів 82-го калібру. Били дуже прицільно, але, на щастя, обійшлося без втрат. Ми постійно слідкуємо за обстановкою, на провокації не ведемося. Останнім часом ситуація пішла на загострення. Бойовики намагаються прокопатися і зайняти так звану "сіру зону", щоб підкрастися до нас ближче. Якщо раніше відстань між нами була кілометр і більше, то зараз – 500-600 метрів, – зазначив захисник Широкиного.

Вадим працює санінструктором у підрозділі. Запевняє, що до зими хлопці підготувалися добре. Набоїв, дров та медикаментів вистачає.

Боєць на ім'я Микола тримає оборону під Широкиним уже кілька місяців. Чоловік зазначає, що бойовики геть знахабніли останнім часом. А перемир'я відверто зневажають.

Вони постійно порушують усі перемир'я та Мінські угоди. У нас тут літають і СПГ, мінами нас криють, буває гатять із великого калібру "Бехи" чи "Зенітки". А постріли не замовкають цілодобово. Сєпари раніше гатили тільки вночі, бо вдень працювала ОБСЄ. А зараз можуть і вдень постріляти. Тому ОБСЄшники до нас більше не їздять – небезпечно, – зазначив Микола.

https://www.facebook.com/ato.news/posts/1731005703576895

Другие новости