ПоддержатьУкраїнська

Проведення незаконного обшуку та викрадення гаманця – оперуповноважений Нацполіції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Проведення незаконного обшуку та викрадення гаманця – оперуповноважений Нацполіції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно оперуповноваженого Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. Правоохоронець обвинувачується у незаконному проведенні обшуку та заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 162 та ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що у 2015 році колишній міліціонер, який наразі займає посаду оперуповноваженого Нацполіції, з метою підвищення власних показників роботи, без відповідного дозволу та згоди власника транспортного засобу, провів несанкціонований обшук у автомобілі марки «Chevrolet». При цьому правоохоронець не склав належних процесуальних документів та не повідомив слідчому чи прокурору про проведення слідчої дії.

Під час обшуку, оперативник виявив гаманець з грошовими коштами, якими заволодів домовившись з одним із понятих.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області.

У разі доведення вини, оперуповноваженому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости