ПоддержатьУкраїнська

Рейдер чи політик: у Харкові колишній нардеп здійснює тиск на підприємців

StopCor
StopCor

StopCor

Рейдер чи політик: у Харкові колишній нардеп здійснює тиск на підприємців

Свій бізнес власниця торгової марки «Сімбол» Ольга Федорова започаткувала у Харкові ще в далекому 1997 році. Наразі під її брендом працюють 22 бутіки у Дніпрі, Одесі та Києві. Але на початку 2015 року в Ольги почались проблеми. А все тому, що жінка відмовилася платити так званій «криші», яка хотіла нібито захищати бізнесвумен від усіх нападників та перевірок.

Як повідомила журналістам «СтопКору» Ольга Федорова, до неї в магазин у січні 2016 року прийшли озброєні люди. «Я мала раз на рік віддавати певну суму грошей в залежності від того, який був оборот, я мала одягати обов'язково безкоштовно абсолютно всю сім'ю, а це і дружина, і діти. Я повинна була давати речі коханкам, які приходили постійно, регулярно – в Києві свої, в Харкові свої, їх треба було обов'язково одягати у те, що вони хотіли», – згадує власниця бренду.

А коли жінка відмовилася – її почали відверто залякувати. За словами Ольги, її бізнес хоче прибрати собі до рук Віталій Богданович Данілов – український футбольний діяч і політик, колишній народний депутат 6 та 7 скликання від «Блоку Юлії Тимошенко», який наразі очолює осередок цієї партії у Харківській області. «Данілов мені сказав: давай, мабуть, ми візьмемо тебе під охорону, я і моя група людей будемо дивитися за тим, щоб тебе ніхто не чіпав, ти будеш казати, що працюєш під київськими» – розповідає Ольга Федорова. Зауважимо, що в той час «київськими» називали у Харкові членів відомого організованого кримінального угрупування.

Деталі ексклюзивного розслідування «Стоп корупції» у сюжеті.

https://youtu.be/hmgkSutroZk

Другие новости