ПоддержатьУкраїнська

Рейдерський захват підприємства у Валківському районі Харківської області: шестеро осіб постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Рейдерський захват підприємства у Валківському районі Харківської області: шестеро осіб постануть перед судом

Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 6 осіб за фактом рейдерського захоплення сільськогосподарського підприємства шляхом підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації, протиправного заволодіння майном підприємства та групового порушення громадського порядку, вчинених організованою групою (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205-1, ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 206-2, ст. 293  КК України).

Також встановлено, що державний реєстратор однієї з сільських рад Полтавської області за підробленими документами здійснив незаконні реєстраційні дії та змінив керівника та власника зазначеного підприємства.

За втручання правоохоронців діяльність злочинної групи було припинено та попереджено збитки на суму понад 128 млн грн, а також викрито корупційні зв’язки фігурантів в місцевих органах самоврядування та юстиції.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.Пресслужба Харківської обласної прокуратури

Другие новости