ПоддержатьУкраїнська

Рейки-рейки, шпали-шпали: інфраструктура "Укрзалізниці" в плачевному стані

StopCor
StopCor

StopCor

Рейки-рейки, шпали-шпали: інфраструктура 'Укрзалізниці' в плачевному стані

В січні 2018 року на Закарпатті зійшов з рейок вантажний потяг. Ешелон перевозив залізну руду, три останні вагони перекинулися і злетіли у кювет. А в квітні цього ж року вже в Львівській області з рейок зійшли 10 вантажних вагонів. Вони в буквальному сенсі вилетіли на весь шлях залізниці та заблокували рух пасажирських потягів ледь не на добу.

Володимир Шульмейстер, екс-заступник міністра інфраструктури України прокоментував ситуацію: «На жаль, зараз велика увага приділяється вагонам і локомотивам, а про інфраструктуру мало хто говорить, хоча всі залізничники знають, що ситуація плачевна і може призвести до катастрофічних наслідків. Це стосується верхньої будови колії, рейок, шпал». 

Рейки-рейки, шпали-шпали: інфраструктура ''Укрзалізниці'' в плачевному стані

Саме неякісні колії й назвали причиною аварій в обох вищезазначених випадках. «Якщо потяг йде по небезпечних рейках, то, природно, будь-який локомотив – це потенційна катастрофа», – продовжує В. Шульмейстер.

Незадоволений станом справ у залізничній галузі й прем’єр-міністр України В. Гройсман: «Ремонти вагонів не відбувались, локомотиви нуль, паливо втридорога, запчастини втридорога, тисячу контрактів з посередниками. Мільярди поза межами Укрзалізниці. Натомість що громадянам України – брудні вагони, неможливість придбати білети і все інше».

Про явні й приховані причини аварійності та незадовільної швидкості вітчизняних поїздів дивіться в ексклюзивному сюжеті «Стоп Корупції». 

https://youtu.be/iBovpM-7FYA

Другие новости