ПоддержатьУкраїнська

Результати засідання кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг

StopCor
StopCor

StopCor

Результати засідання кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг

14 лютого 2020 року відбулося засідання кадрової комісії з розгляду дисциплінарних скарг про вчинення прокурором дисциплінарного проступку та здійснення дисциплінарного провадження щодо прокурорів.

Комісією вирішено притягнути до дисциплінарної відповідальності прокурора однієї з місцевих прокуратур міста Києва. За вчинення дисциплінарних проступків, передбачених пунктами 5, 6 частини першої статті 43 Закону України «Про прокуратуру», кадровою комісією прийнято рішення про накладення на прокурора дисциплінарного стягнення у виді звільнення з посади в органах прокуратури.

Стосовно трьох прокурорів дисциплінарні провадження закриті.

Відповідні рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Офісу Генерального прокурора протягом трьох робочих днів.

Довідково: Відповідно до пунктів 5, 6 частини першої статті 43 Закону України «Про прокуратуру» підставами для притягнення до дисциплінарної відповідальності є вчинення дій, що порочать звання прокурора і можуть викликати сумнів у його об’єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності органів прокуратури; систематичне (два або більше разів протягом одного року) або одноразове грубе порушення правил прокурорської етики.Кадрова комісія з розгляду дисциплінарних скарг

Другие новости