ПоддержатьУкраїнська

Російські бізнесмени роздерибанили пляжі Криму

StopCor
StopCor

StopCor

Російські бізнесмени роздерибанили пляжі Криму

Після анексії Криму російські олігархи та бізнесмени продовжують ділити між собою кращі території півострова. Найбільш бажаними виявились пляжі, які для простих кримчан поступово стають недоступними. Стало відомо, хто відхопив місце біля Чорного моря.

Новину повідомляє "Крим. Реалії".

Кримська журналістка Тетяна Курманова розповіла, що після анексії півострова ласі шматки української території почали активно ділити між собою фірми російських олігархів. Одні обирають землі для виноградників, інші – ділять на частини пляжі.

"З 2015 року великий російський бізнес масово "пішов" до Криму, були винайдені особливі схеми для "приватизації" захоплених українських підприємств", – розповіла журналістка.

За її словами, найбільше, а саме 1,2 гектара пляжу в Партеніті, Велика Алушта, "забрав" військовий санаторій "Крим", підконтрольний Міноборони РФ. У цьому ж регіоні ще 0,5 гектара пляжу кримські окупанти виділили пансіонату "Айвазовське", який раніше належав українському бізнесмену та народному обранцю Сергію Таруті. Ще 0,1 гектара біля моря зберегло за собою ТОВ "Укртранснефтегазпром".

"0,1 гектара пляжу в селищі Утес під Алуштою віддані в оренду однойменному санаторію "Утес", який контролює московська фірма, яка веде до "Ощадбанку Росії". У 2015 році навколо цього санаторію з'явився паркан, який пояснили заходами антитерористичної безпеки. Він відрізав місцевим жителям не тільки дорогу до моря, але і можливість під'їзду до їхніх домівок транспорту "швидкої допомоги" і екстрених служб", – відзначила журналістка.

Ще одну ділянку пляжу отримав санаторій "Алуштинський", який з радістю раніше отримав російський актор Микита Михалков. Крім того, дружина колишнього регіонала Олега Царьова, Лариса, відхопила 4 карти пляжу "Лівадійський".

"І, нарешті, свою частку пляжу отримала фірма "Екстрім Крим". Їй адміністрація Чорноморського району віддала під благоустрій 9 тисяч квадратних метрів прибережної смуги в Оленівці. Підприємство, нагадаємо, належить Костянтину Видиш - бізнес-партнеру сім'ї віце-прем'єра підконтрольного Росії уряду Криму Дмитра Полонського", – додала Курманова.

До слова, раніше ТОВ "Екстрім Крим" отримало в оренду 4 гектари землі під будівництво. Як повідомлялось раніше, дружина українського депутата Опозиційного блоку Євгена Балицького придбала нерухомість в анексованому Криму. Жінка також придбала літак для подорожей окупованими російськими найманцями територіями.

Другие новости