ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" влаштував "очну ставку" та викликав поліцію реєстратору, причетному до рейдерства підприємства у Херсоні

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' влаштував 'очну ставку' та викликав поліцію реєстратору, причетному до рейдерства підприємства у Херсоні

Активісти «Стоп корупції» довели Державному реєстратору Херсонської обласної філії комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Олександру Рилєєву незаконність проведеної ним реєстрації. Рилєєв 6 квітня зареєстрував передачу рейдерам частку (30,2%) «ВФ «ПАРИТЕТ» у ТОВ «КПД-5С» та зміну директора. Реєстрація відбулась на підставі Протоколу Зборів, підписаних особами, які не мали на те повноважень.

Цей факт активісти разом з директором «ПАРИТЕТу» документально довели реєстратору у ході так званої «очної ставки» в кабінеті реєстратора.

''СтопКор'' влаштував ''очну ставку'' та викликав поліцію реєстратору, причетному до рейдерства підприємства у Херсоні

Це не перша спроба «перереєструвати» майно, яке ще недавно належало «Херсонбуду». Раніше суд визнав незаконні дії кількох реєстраторів, які внесли зміни до державних реєстрів за підробленими документами з відтисками фальшивих печаток та зареєстрували зміни до статуту підприємства з повноваженнями директора самостійно розпоряджатися майном підприємства.

Після серії розслідувань «СтопКору» подібні реєстраційні дії реєстраторів, які фактично легалізували рейдерство підприємства, були скасовані Комісією Міністерства юстиції, а суд підтвердив цей крок Мін'юсту. 26 березня набуло чинності рішення Адміністративного Окружного суду Херсонської області від 7 лютого, яким визнано незаконні дії реєстраторів, що доклали руку до рейдерства «Херсонбуду». Про це повідомляють юристи «Стоп корупції».

Попри те, що попередні реєстратори, які долучились до рейдерства, вже відсторонені від реєстраційних дій, рейдери вдаються до нової спроби захоплення об’єктів.

Працівник Херсонської філії столичного КП «Центр державної реєстрації» Олександр Рилєєв вніс зміни до реєстру, не перевіривши законність підстав цих змін, а також повноваження осіб, які поставили підписи у документах. Це з’ясувалось під час «очної ставки» між реєстратором та директором підприємства під камери «СтопКору».

Юристи «СтопКору» підкреслюють цинічність та повний правовий нігілізм нової рейдерської атаки у Херсоні на майно підприємства, яке належить родині почесного громадянина Херсону – пана Сандика.

«Реєстрація відбулась на основі Протоколу Зборів. Повноваження людей, які брали участь у зборах, не перевіряли. В одного з учасників повноваження закінчились ще наприкінці вересня 2017 року, а другий фігурант міг брати участь лише у зборах від 28 серпня. Людина, яку зареєстрували як нового директора – Цепелєв – був присутній лише як запрошений та обраний секретарем Зборів. При цьому права підпису йому ніхто не надавав.

До того ж, факт підробки протоколу, яким раніше буцімто були надані повноваження одному з учасників Зборів, є предметом кримінального розслідування», – зазначили юристи.

«Також нам стало відомо, що документи, на підставі яких були призведені реєстраційні дії, вчасно не передали на збереження.

Ми адресували усі ці запитання реєстратору, той зазначив, що не перевіряв легітимність документів перед проведенням реєстраційних дій. Ми зауважили, що документи були не дійсні. Рилєєв порадив це довести і зазначив, що готовий відповідати, якщо незаконність його дій доведуть», – розповіли журналісти «СтопКору».

Журналісти «СтопКору» уже викликали до кабінету реєстратора слідчо-оперативну групу та передали реєстратора до рук правоохоронців, які його одразу допитали.

''СтопКор'' влаштував ''очну ставку'' та викликав поліцію реєстратору, причетному до рейдерства підприємства у Херсоні

Також команда проекту передала колективне звернення з приводу цієї ситуації до поліції, прокуратури Херсонської області та територіального управління юстиції.

Нагадаємо, команда проекту виїхала до Херсона та з’ясувала усі деталі чергової спроби захоплення майна підприємства.

Другие новости