ПоддержатьУкраїнська

Росія відмовилася підписувати Договір про заборону ядерної зброї

StopCor
StopCor

StopCor

Росія відмовилася підписувати Договір про заборону ядерної зброї

Сергій Лавров попередив, що Росія не підпише Договір про заборону ядерної зброї. Він пояснив, чому ядерна зброя для його країни важлива.

Новину повідомляє прес-служба МЗС Росії.

Міністр закордонних справ Сергій Лавров виступив на засіданні Радбезу ООН з питань про заборону ядерної зброї. Він попередив, що РФ не збирається приєднуватися до Договору про заборону ядерної зброї (ДЗЯЗ).

"Росія не має наміру долучатися до ДЗЯЗ. Виходимо з того, що повна ліквідація створення ядерної зброї можлива тільки в контексті загального і повного роззброєння в умовах забезпечення рівної та неподільної безпеки для всіх, в тому числі й для володарів ядерної зброї, як це передбачає ДНЯЗ (Договір про нерозповсюдження ядерної зброї – ред.)", – пояснив Лавров.

Вчора, 18 січня, Велика Британія теж заявила, що не приєднається до Договору про заборону ядерної зброї. Свою позицію королівство пояснило тим, що договір не вирішує складні питання в галузі ядерної безпеки.

Нагадаємо, ДЗЯЗ був підписаний 53 країнами 7 липня минулого року. Окрім РФ та Великої Британії договір також не підписали США, Китай та інші держави. Варто зазначити, що станом на 2017 рік у списку ядерних країн світу на перших місцях знаходяться США, Росія та Велика Британія.

Другие новости