ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" слідкував за апеляцією у справі про спробу знищення і забудови рекреаційних зон у Миколаєві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' слідкував за апеляцією у справі про спробу знищення і забудови рекреаційних зон у Миколаєві

Активісти "Стоп корупції" спільно з представниками громадськості та жителями Миколаєва взяли участь в апеляційному судовому засіданні у справі про так зване антинародне зонування міста. За ініціативою усі рекреаційні зони Миколаєва хотіли знищити та віддати під забудову. Подробиці справи повідомив представник "Стоп корупції" Ярослав Леміш. 

''СтопКор'' слідкував за апеляцією у справі про спробу знищення і забудови рекреаційних зон у Миколаєві

"6 листопада минулого року Миколаївський адміністративний суд скасував антинародне зонування Миколаєва, згідно з яким всі рекреаційні зони Миколаєва знищуються і переводяться під забудову. Особливого резонансу набуло рішення про зонування в Миколаєві парку відпочинку "Маяк" (хвойний ліс належить до лісового фонду України), що знаходиться в мальовничому місці на березі річки Південний Буг та де розташований дитячий санаторій. Практично ніхто не сумнівався, що рішення остаточне і не буде переглянуте. Тим паче, на зустрічі з громадськими діячами, 8 грудня, в.о. мера Т. Казакова заявила, що апеляцію на рішення суду вона подавати не збирається. Як виявилося, слова Тетяни Вікторівни не варті довіри.

Обман виборців став нормою для представників Блоку Панамських Патріотів, до якого належить нинішня господиня кабінету мера Миколаєва. Як з'ясувалося, ще 21 листопада Миколаївська міська рада подала апеляційну скаргу в Одеський апеляційний суд, і вже 1 грудня було відкрито провадження за апеляційною скаргою міськради. Розгляд справи було призначено на 16 січня 2018 року. Попри рясний снігопад півтора десятка миколаївців прибули до Одеси на засідання суду з розгляду апеляції на "земельну аферу століття".

''СтопКор'' слідкував за апеляцією у справі про спробу знищення і забудови рекреаційних зон у Миколаєві

До складу миколаївського "десанту", що висадився в "перлині біля моря", увійшли члени Громадської ради при Миколаївській облдержадміністрації І. Дерев'янко і І. Фінкельштейн, керівник обласного підрозділу та члени ГО "Стоп корупції" Я. Леміш. Підтримати сусідів прибуло два десятки представників "Самооборони Майдану Одеси" та представники ГО "Стоп Корупції" в Одесі. Процес зацікавив представників одеських, миколаївських і всеукраїнських ЗМІ. Перед початком засідання за ініціативою представників "Стоп Корупції" та Самооборони Одеси перед будівлею суду був організований пікет.

Невеликий зал суду не зміг вмістити всіх охочих. Справу розглядала судова колегія в складі: Т. Танасогло – голова і суддів Д. Запорожана і Т. Яковлєва.

Апелянти, представники миколаївської міськради В. Татарінов і А. Кравченко з перших хвилин засідання робили все можливе, що б затягнути процес. Вони заявили масу клопотань, які завдяки грамотній позиції прокурора і принциповій позиції представників громадськості Миколаєва були відхилені судовою колегією. Обурення присутніх в залі викликала заява В. Татарінова про те, що міськрада нібито веде якісь кулуарні переговори з прокуратурою про досягнення "мирних домовленостей". Представник прокуратури відкинув подібні інсинуації свого опонента. А відомий миколаївський адвокат А.Толпекін назвав подібні заяви протизаконними маніпуляціями.

Викликає подив, що такі горе-юристи працюють в Миколаївській міській раді. Засідання, що тривало понад дві години, практично не залишило сумнівів, що зонування насправді є антинародним і направлене на знищення рекреаційних зон на догоду деяким "баригам", частина з яких вже знаходиться в СІЗО", – розповів деталі справи стопкорівець Ярослав Леміш.

У засіданні оголошено перерву до 30 січня.

"СтопКор" і надалі буде слідкувати за перебігом цієї справи.

Другие новости