ПоддержатьУкраїнська

Росія зміцнила бойовий потенціал на західному кордоні

StopCor
StopCor

StopCor

Росія зміцнила бойовий потенціал на західному кордоні

Російський генерал-полковник розповів про осучаснення військ ЗВО Росії. За його словами, у найближчі роки РФ й надалі зміцнюватиме бойовий потенціал на західному кордоні країни. 

Новину повідомляють російські ЗМІ.

Генерал-полковник Андрій Картаполов, командувач військами Західного військового округу (ЗВО) Росії, заявив, що з початку року його округ отримав значну підтримку у вигляді сучасної техніки. Мова йде про понад 1000 одиниць різноманітних машин. За його словами, на осучасненій базі західного кордону можна проводити заняття вогневої підготовки, або водіння бойових машин.

Генерал особливо наголосив, що у наступному році війська пройдуть повторну модернізацію. Картапалов додав, що з появою на базі полігону Муліно Центру бойової підготовки Сухопутних військ, ВДВ і морської піхоти можна спостерігати за значним прогресом у розвитку боєздатності Росії.

Зауважимо, Росія примножила кількість важкої техніки. У 2017 році вона стала світовим лідером за кількістю такої техніки. Нагадаємо також, український генерал-лейтенант Ігор Романенко заявляв, що в анексованому Криму активно проводиться підготовка російських найманців. Він не виключив, що на півострові їх готують до нападу на материкову Україну.

Другие новости