ПоддержатьУкраїнська

"Росток – дело тонкое!": за захопленням агрохолдингу стоїть горілчаний магнат і потенційний сепаратист

StopCor
StopCor

StopCor

'Росток – дело тонкое!': за захопленням агрохолдингу стоїть горілчаний магнат і потенційний сепаратист

Наклавши арешт на посіви, зерно та документацію агрохолдингу «Росток», рейдери під прикриттям правоохоронців фактично заблокували будь-яку роботу 17 підприємств. Кому ж належить ідея залишити голодними кілька десятків тисяч людей на кордоні з країною-агресором, що напередодні зими з великою ймовірністю може спричинити соціальний вибух? – дізнались журналісти "СтопКору".

Чи то автором, чи то, скоріше, виконавцем схеми із штучно створеною напругою в регіоні є Яків Грибов – фактично власник відомого горілчаного бренду "Неміров", та великий прихильник Росії (до рук журналістів потрапили кадри, де пан Грибов відкрито підтримує Митний союз). 

''Росток – дело тонкое!'': за захопленням агрохолдингу стоїть горілчаний магнат і потенційний сепаратист

Саме Яків Грибов написав заяву до поліції, що має претензії до власника "Росток-Холдингу" Віктора Купавцева. За офіційною інформацією, 17 липня 2018 року до Єдиного реєстру державних розслідувань було внесено заяву громадянина Грибова Якова Семеновича. Після чого мало не усі правоохоронці країни почали захищати інтереси потенційного сепаратиста. Навіть СБУ.

Надії на те, що його український номер мобільного відповість, у команди "СтопКору" було небагато, адже за інсайдерськими даними, останній раз він перетинав кордон із Білоруссю ще у березні 2017 року – в напрямку Росії. І назад до України людина з паспортними даними Якова Семеновича Грибова, громадянина України, не поверталася. Але на диво, горілчаний бізнесмен слухавку взяв. 

''Росток – дело тонкое!'': за захопленням агрохолдингу стоїть горілчаний магнат і потенційний сепаратист

Ба більше, заяву на Купавцева Грибов писав особисто, влітку вже 2018 року, себто, перебував на території України. І навіть був особисто присутній на допиті. Як це пояснити? Наявністю ще одного паспорта? Може, російського? Питання відкрите.

Стежте за перебігом розслідування у відеоматеріалі: 

https://www.youtube.com/watch?v=hdJvaVFFrMw

Другие новости