ПоддержатьУкраїнська

Роздягання журналісток перед допитом Порошенка: Геращенко вибачилась за дії поліції

StopCor
StopCor

StopCor

Роздягання журналісток перед допитом Порошенка: Геращенко вибачилась за дії поліції

Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко вибачилася за дії правоохоронців, які обшукували та роздягали жінок-журналістів в Оболонському суді.

Про це політик написала на воїй сторінці у Facebook, повідомляє інтернет-видання "24".

Як відомо, 21 лютого, в Оболонський райсуд, де проходило засідання у справі про держзраду Віктора Януковича, на якому допитували чинного президента Петра Порошенка намагалась прорватись активістка Femen. У зв'язку з цим, поліція обшукувала усіх жінок, що спробували потрапити на суд. Зокрема, жінок просили розстебнути та зняти верхній одяг.

У відповідь на такі дії правоохоронців, Геращенко наголосила, що розуміє обурення журналісток та вибачилась перед ними.

Шановні колежанки-журналістки. Я повністю поділяю ваше обурення діями тих представників силових структур, які вчора вдалися до принизливого огляду жінок-представниць ЗМІ. МФО "Рівні можливості", яке об'єднує майже всіх жінок-депутаток, вже зробило відповідну публічну заяву з протестом проти таких дій силових структур. Я, як представник влади, приношу вибачення вам, шановні колежанки, за ці чужі дії. Вибачте, – наголосила Геращенко.

Нагадаємо, 21 лютого Президент України Петро Порошенко дав свідчення в суді у справі про державну зраду Віктора Януковича. Допит тривав в режимі відеоконференції.

Другие новости