ПоддержатьУкраїнська

Розгляд справи "діамантових прокурорів" перенесли на 10 травня

StopCor
StopCor

StopCor

Розгляд справи 'діамантових прокурорів' перенесли на 10 травня

Голосіївський районний суд м.Києва переніс розгляд кримінального провадження за обвинуваченням у хабарництві колишнього заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна, екс-заступника прокурора Київщини Олександра Корнійця та підприємця Валерія Гібаленка на 10 травня для того, щоб сторона обвинувачення забезпечила доставку свідків.

Під час сьогоднішнього засідання колегія суддів встановила порядок визначення доказів у справі.

Відповідно до цього порядку, спочатку будуть допитані свідки обвинувачення, далі відбудеться дослідження матеріалів прокуратури, потім йде допит свідків захисту, а після цього — допит обвинувачених.

За словами прокурора Яніса Сімонова, сьогоднішнє засідання було перенесено у зв’язку з тим, що сторона обвинувачення не планувала сьогодні допит свідків, тому їх і не запрошувала. На наступному засіданні, зазначив він, яке заплановано на 9:30 10 травня, відбудеться допит чотирьох перших свідків. Загалом у справі заявлено 60 свідків обвинувачення.

Я.Сімонов також повідомив, що зокрема на наступне засідання запросять як свідків народного депутата України В’ячеслава Константиновського, який і заявив про злочин екс-прокурорів, а також трьох працівників підприємства ТОВ "Екоресурс", на який здійснювався тиск.

Другие новости