ПоддержатьУкраїнська

Розслідування злочинів стосовно журналістів - пріоритет для Офісу Генерального прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

Розслідування злочинів стосовно журналістів - пріоритет для Офісу Генерального прокурора

Підвищення ефективності досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених стосовно журналістів, є пріоритеним для Офісу Генерального прокурора. Відтак, у відомстві створено робочу групу, яка займатиметься аналізом стану нагляду за додержанням законів у таких провадженнях, в першу чергу, завдяки узгодженню взаємодії між структурними підрозділами Офісу Генерального прокурора та регіональними (обласними) прокуратурами. Відповідний наказ підписав виконувач обов’язків Генерального прокурора Віктор Чумак.

Її діяльність буде зосереджена на забезпеченні належного опрацювання та узагальнення інформації щодо протидії кримінальним правопорушенням, вчиненим стосовно журналістів, зокрема про хід і результати досудового розслідування та судового розгляду у провадженнях зазначеної категорії, процесуальне керівництво і підтримання публічного обвинувачення в яких здійснюють прокурори Офісу Генпрокурора.

Окрім того, робоча група за необхідності ініціюватиме вжиття координаційних заходів щодо підвищення ефективності досудового розслідування у цих справах.

Другие новости