ПоддержатьУкраїнська

СБУ блокувала діяльність угруповання вимагачів, яке тероризувало мешканців Ужгорода

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ блокувала діяльність угруповання вимагачів, яке тероризувало мешканців Ужгорода

В Ужгороді співробітники Служби безпеки України блокували діяльність злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на вимаганні грошей у містян.

За даними слідства, до складу групи входило четверо місцевих мешканців. Створюючи штучні конфліктні ситуації, зловмисники вимагали у громадян гроші за «владнання» ситуації. Аби змусити потерпілих заплатити, фігуранти справи застосовували методи психологічного тиску і фізичного впливу.

Оперативники спецслужби задокументували факт вимагання учасниками групи 15 тисяч доларів США від місцевого мешканця. У разі несплати вони погрожували йому вбивством.

Затримали організатора і трьох активних учасників групи у середмісті обласного центра відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час передачі чергової частини «данини».           

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії.

Викриття та затримання зловмисників проводилося спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

Другие новости