ПоддержатьУкраїнська

СБУ видворила з України журналіста НТВ

StopCor
StopCor

StopCor

СБУ видворила з України журналіста НТВ

Служба безпеки України прийняла рішення про примусове повернення до Росії журналіста російського телеканалу НТВ В'ячеслава Немишева, передає УНН з посиланням на прес-службу СБУ.

"Через діяльність, яка шкодить національним інтересам України, після проведення відповідних процесуальних дій сьогодні, 5 жовтня, о четвертій ранку Немишева було примусово повернуто до РФ на пункті пропуску "Сеньківка". Пропагандисту заборонено в'їзд до України терміном на три роки", – сказано у повідомленні.

СБУ видворила з України журналіста НТВ

У СБУ розповіли, що росіянина затримали за скоєння дрібного правопорушення. У нього під час встановлення особи знайшли акредитаційне посвідчення так званого "міністерства інформаційної політики "ДНР" і так звану "военную акредитацию". Це стало підставою залучення співробітників СБ України для перевірки затриманого.

"СБ України встановила, що Немишев з весни 2016 до осені 2017 року "працював" на тимчасово окупованій терористами території України. Він підготував низку брехливих антиукраїнських матеріалів для ЗМІ на замовлення російських кураторів та в інтересах верхівки бойовиків для виправдання та популяризації їх протиправної діяльності в інформаційному просторі", – розповіли в СБУ.

СБУ поінформувала про цей факт представників міжнародних і вітчизняних громадських об'єднань, які працюють у сфері захисту свободи слова.

Другие новости