ПоддержатьУкраїнська

Секретарю сільської ради повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем та підробці заповітів

StopCor
StopCor

StopCor

Секретарю сільської ради повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем та підробці заповітів

Прокурор Вінницької області повідомив про підозру секретарю однієї з сільських рад Калинівського району у зловживанні службовим становищем та службовому підробленні (ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, службова особа, будучи уповноваженою на вчинення нотаріальних дій, ймовірно, з метою заволодіння її близькими родичами земельними паями померлих осіб, умисно підробила дублікати заповітів на двох своїх доньок та дружину голови сільської ради. На підставі підроблених заповітів вказані особи протиправно отримали право власності на 7 га земельних паїв.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Проводяться слідчі дії для встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Вінницької області

Другие новости