ПоддержатьУкраїнська

Серед бойовиків Донбасу процвітає алкоголізм – розвідка

StopCor
StopCor

StopCor

Серед бойовиків Донбасу процвітає алкоголізм – розвідка

В рядах бойовиків на Донбасі продовжує процвітати пияцтво. Напередодні в окупованому Луганську і Донецьку так звана "військова комендатура" затримала шістьох бойовиків в стані алкогольного сп'яніння.

Відповідну інформацію надали в ГУР українського Міноборони.

Повідомляється, що в Луганську був затриманий начальник протиповітряної оборони 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2 АК. Командир вирішив порадувати жінок-військових святковою вечерею, прикрасивши стіл спиртними напоями. У розвідці уточнили, що на момент затримання чоловік намагався чинити активний опір.

Крім того, "комендатура" затримала двох військовослужбовців 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) 2, які дозволили собі прийти в штаб своєї бригади будучи п'яними. В окупованому Донецьку були затримані троє військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК. Бувши в стані сильного алкогольного сп'яніння, бойовики порушували громадський порядок біля будинку проживання офіцерів корпусу, при цьому вигукуючи, що "штабні щури ховаються за спинами справжніх чоловіків".

Раніше повідомлялося, що під впливом алкоголю бойовики зробили помилкові мінометні розрахунки, в результаті чого обстріляли свої ж позиції.

Другие новости