ПоддержатьУкраїнська

Шахрайство та підробка листка непрацездатності - ДБР повідомило про підозру інспектору патрульної поліції

StopCor
StopCor

StopCor

Шахрайство та підробка листка непрацездатності - ДБР повідомило про підозру інспектору патрульної поліції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру інспектору відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції. Його підозрюють у шахрайстві, а також у використанні завідомо підробленого документа (ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що правоохоронець під час своєї офіційної відпустки за 2019 рік перебував на території Республіки Польща. Одночасно, за допомогою посередників, в українському медичному закладі він відкрив, закрив та продовжив листок непрацездатності на своє ім’я. Підроблений документ службовець передав до Управління патрульної поліції в Тернопільській області, домігшись таким чином безпідставно продовжити на 15 днів відпусу та виплати заробітної плати за час фіктивної втрати працездатності.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Тернопільської області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.  

Другие новости