ПоддержатьУкраїнська

Силовики затримали злочинну групу, яка підробляла державні документи (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Силовики затримали злочинну групу, яка підробляла державні документи (відео)

Співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність міжрегіональної групи, учасники якої підробляли і збували документи державного зразка.

 Фото: Укрінформ

Про це повідомила пресслужба СБУ, передає "Журналіст".

Оперативники спецслужби встановили, що до складу групи входили два жителя Київської області, які виготовляли «липові» документи. Ще двоє жителів Житомирщини, колишніх працівників міграційної служби, відповідали за роботу з «клієнтами».

"Для виготовлення фальшивих документів ділки облаштували два цехи в приватних будинках в невеликих селищах міського типу на Київщині. На замовлення вони робили, зокрема, паспорта, водійські та службові посвідчення, посвідчення учасника бойових дій, дипломи про вищу освіту, технічні паспорти, акти на право власності на землю", – йдеться в повідомленні.

За даними спецслужби, вартість фальшивих документів варіювала в залежності від виду, максимальну ціну зловмисники встановили на «повний пакет» в $10 тис. Паспорт громадянина України коштував $1,5 тис., ID-карта – удвічі дорожче.

Зловмисники «працювали» впродовж року і щомісяця «обслуговували» до півсотні клієнтів, в тому числі іноземців.

За результатами спецоперації на території Житомирської та Київської областей оперативники спецслужби затримали чотирьох учасників групи і блокували роботу двох цехів по виготовленню підроблених документів.

Під час проведення п'яти обшуків за адресами проживання фігурантів та в цехах, правоохоронці вилучили 30 готових документів, зокрема паспорти громадян України і майже 700 бланків для виготовлення нових фальшивок.

https://youtu.be/BQVfTIuUc0w

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі окупанти обстріляли українські позиції.

Другие новости