ПоддержатьУкраїнська

Син екс-регіонала Олійника досі очолює прокуратуру Черкаського району

StopCor
StopCor

StopCor

Син екс-регіонала Олійника досі очолює прокуратуру Черкаського району

Син екс-регіонала Олійника досі очолює прокуратуру Черкаського району

Син екс-регіонала Олійника досі очолює прокуратуру Черкаського району

Сьогодні громадські активісти вдруге пікетували Черкаську обласної прокуратуру з вимогою відставки прокурора Черкаського району Руслана Олійника.

У квітні цього року громадськість вже зверталася з цього приводу до правоохоронців, звинувачуючи пана Олійника-молодшого у невиконанні службових обов’язків. Тоді прокурор Черкаської області Віктор Миколенко пообіцяв провести перевірку.

Нагадаємо, що Руслан – син скандально відомого екс-регіонала Володимира Олійника.

Цього разу громадські активісти, представники Самооборони Майдану, депутати районної ради підписали звернення до Генеральної прокуратури, обласного прокурора та голови Черкаської ОДА з вимогою звільнити прокурора Черкаського району.

Заступник обласного прокурора Михайло Кунденко повідомив, що на вимогу громадськості було проведено перевірку діяльності Руслана Олійника. Комісія виявила численні порушення. Зараз вирішується питання про звільнення Олійника-молодшого з посади районного прокурора.

Читайте также: Поэта Бориса Олийныка похоронили на Байковом кладбище

Сам же Руслан Олійник, після сьогоднішнього пікету занедужав. Про це повідомив голова Черкаської обласної організації «ВО «Свобода» Юрій Ботнар.

«Відмовившись від допомоги чуйних черкащан, йдучи коридором, кілька разів вдарився об стіни та двері. Присутні активісти, будучи вкрай небайдужими до проблем еліти нашого народу та готовими прийти на допомогу, нині повезли Олійника до лікарні, де йому має покращати. Утім? зважаючи на те, що його батько Володимир Олійник, будучи колишнім міським головою Черкас, зробив все, щоб лікарні не мали достатнього рівня для надання медичної допомоги, а будучи нардепом від партії регіонів, завжди голосував за надання дотацій Донецькій області, де, приміром, у 40 разів більше коштів виділялось на ремонт і будівництво доріг, то невідомо, коли чуйні активісти довезуть символ розуму, честі і совісті до лікарні. Можливо, для надання кращої допомоги його перевезуть на так випестувану Олійником старшим Донеччину» – написав на своїй сторінці у «Фейсбук» Юрій Ботнар.

НЕТ Коррупции

Другие новости