ПоддержатьУкраїнська

Систематичні хабарі від ув’язнених – ДБР затримало одного з керівників виправної колонії

StopCor
StopCor

StopCor

Систематичні хабарі від ув’язнених  – ДБР затримало одного з керівників виправної колонії

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали одного з керівників державної установи «Бориспільська виправна колонія (№ 119)» під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацію, заступник начальника установи систематично вимагав та одержував від ув’язнених хабарі за пронесення на територію виправної колонії заборонених речей (спиртних напоїв, мобільних телефонів, тощо).

Слідчі ДБР затримали правоохоронця під час одержання чергового хабара у сумі 1 тисяча гривень за пронесення на територію виправної колонії двох мобільних телефонів у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід – ГВ БКОЗ ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости