ПоддержатьУкраїнська

Ситник припускає, що за справу Чауса візьмуться після 30 вересня

StopCor
StopCor

StopCor

Ситник припускає, що за справу Чауса візьмуться після 30 вересня

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не виключає, що після 30 вересня, коли зникне імунітет суддів у частині скоєння особливо тяжких і тяжких злочинів, суддю Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса оголосять у міжнародний розшук.

Про це він повыдомив журналістам у п'ятницю.

"У нас був і є закордонний паспорт (М.Чауса — ред.). У нього була можливість лише нелегально перетнути кордон. Але, на жаль, ми були позбавлені можливості його затримати... І я сподіваюся, що це останній суддя, який зміг скористатися імунітетом, оскільки 30 вересня імунітет судді в частині скоєння особливо тяжких і тяжких злочинів зникає. І вже питання зняття імунітету не стоїть. Буде використання можливості залучення Інтерполу, використання міжнародного розшуку. І тут вже буде дещо простіше", — сказав А.Ситник.

Нагадаємо, 9 серпня детективами Національного антикорупційного бюро України (НАБ України) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) викрито суддю М.Чауса на хабарі у 150 тис. дол. США, які він зберігав у банках.

Другие новости