ПоддержатьУкраїнська

Скандальному судді Чаусу хочуть встановити заставу у 3,7 млн. грн

StopCor
StopCor

StopCor

Скандальному судді Чаусу хочуть встановити заставу у  3,7 млн. грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагатиме 3,7 млн. грн застави для підозрюваного у хабарництві судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса.

Це еквівалент суми, яку Чаус начебто отримав як хабар, повідомляє "Українська правда".

"Холодницький сьогодні підпише підозру Чаусу, завтра ми її йому вручимо і звернемося до суду. Максимально, що ми можемо просити - це заставу", - пояснив співрозмовник видання у САП.

За словами джерела, прокуратура також звернеться до голови Верховного суду України, який у свою чергу має звернутися до Верховної Ради, щоб депутати зібралися і дали дозвіл на затримання судді Чауса.

Нагадаємо, що 9 серпня детективи НАБУ затримали суддю Дніпровського районного суду міста Києва за отримання хабара в розмірі 150 тис. дол у банці. Згодом стало відомо, що ним виявився знаменитий суддя Микола Чаус, який наприкінці 2014 року розглядав справу лідера УКРОПу Геннадія Корбана. Однак суддя користується недоторканністю і не може бути затриманий без рішення Верховної Ради.

Другие новости

Почти год не появлялся на месте службы: в Хмельницкой области судили младшего сержанта

Почти год не появлялся на месте службы: в Хмельницкой области судили младшего сержанта

Суд одобрил это соглашение и учел, что он имеет опыт участия в боевых действиях, не состоит на учете у психиатра или нарколога, а также имеет положительные характеристики по месту жительства