ПоддержатьУкраїнська

Слідчі ДБР запобігли завданню збитків на понад 4 мільйона грн під час спроби незаконної приватизації будівлі

StopCor
StopCor

StopCor

Слідчі ДБР запобігли завданню збитків на понад 4 мільйона грн під час спроби незаконної приватизації будівлі

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові направили до суду обвинувальний акт стосовно фізичної особи-підприємця, який здійснює професійну діяльність, пов’язану з наданням публічних послуг у сфері технічного нагляду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що підприємець, маючи відповідний кваліфікаційний сертифікат та право здійснювати технічний нагляд за будівництвом будівель та споруд, неналежно виконав свої повноваження під час здійснення контролю робіт із заміни дорожнього покриття в м. Чорткові, Тернопільської області.

Внаслідок цього держаному бюджету завдавано збитків на загальну суму у понад 236 000 гривень.

Крім того, цей же ФОП, за попередньою змовою з групою осіб, підробив офіційний документ, а саме підписав від імені інженера технічного нагляду акт про виконання робіт на суму понад 4 мільйона гривень щодо об'єкта «Реконструкція з реставрацією та пристосуванням Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру під профілакторій санаторного типу на вул. І. Франка, 3 в м. Тернополі». Проте роботи не були виконані взагалі.

Завдяки підробленому акту під час подальшої спроби приватизації вартість будівлі мали зменшити на зазначену в ньому суму - 4 066 780 гривень (ст. 233 КК України).

За даним фактом досудове розслідування триває та перевіряється можлива причетність працівників правоохоронних органів та високопосадовців до вказаного злочину.

Підприємець обвинувачується у неналежному виконанні своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило істотну шкоду державним інтересам та у службовій недбалості (ч. 3 ст. 358 та ч. 1 ст. 367 КК України).

Суб'єкту господарювання загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Тернопільська обласна прокуратура, оперативний супровід — УСБУ в Тернопільській області.

Другие новости