ПоддержатьУкраїнська

Слов'янські поліцейські знайшли підлітка, який тиждень був відсутній дома

StopCor
StopCor

StopCor

Слов'янські поліцейські знайшли підлітка, який тиждень був відсутній дома

Про відсутність сина мати повідомила в поліцію лише через п'ять діб після його зникнення. Правоохоронці відшукали 15-річного хлопця вже наступного дня.

До поліції Слов'янська звернулася мешканка Харківської області із заявою про зникнення сина. Підліток вчиться у Слов'янську і вже п'ять днів не виходить на зв'язок. Зі слів матері, у хлопця був телефон, але на той момент він був поза зоною.

На пошуки неповнолітнього був задіяний весь особовий склад підрозділу, орієнтування отримали співробітники інших підрозділів регіону. Хлопця знайшли наступного дня на залізничному вокзалі, куди він прийшов погрітися. З ним все добре.

Зі слів підлітка, він не повернувся додому з навчання, бо втратив телефон і боявся реакції батьків. Вже невдовзі підліток буде повернутий додому. З усіма членами родини поліцейські проведуть профілактичну роботу.

Поліція нагадує батькам та опікунам неповнолітніх: не зволікайте з повідомленнями про зникнення дітей! Самостійні пошуки можуть бути марними та відберуть цінний час, за який вони можуть бути знайдені та убережені від біди.

Другие новости