ПоддержатьУкраїнська

Службова недбалість ціною в 1,2 млн грн – інспектори митниці постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Службова недбалість ціною в 1,2 млн грн – інспектори митниці постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох головних державних інспекторів митного поста «Західний» Львівської митниці. Посадовці обвинувачуються у

неналежному виконанні своїх службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2. ст. 367 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Слідством встановлено, що інспектори налагодили злочинну схему ввезення вантажних автомобілів марки «MAN» на територію України через митний пост «Західний» із заниженням митної вартості. Внаслідок неправомірних дій митників державний бюджет недоотримав понад 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Другие новости