ПоддержатьУкраїнська

Службові особи вугледобувного підприємства відповідатимуть у суді за заволодіння 200 тис грн бюджетних коштів

StopCor
StopCor

StopCor

Службові особи вугледобувного підприємства відповідатимуть у суді за заволодіння 200 тис грн бюджетних коштів

За процесуального керівництва Лисичанської місцевої прокуратури Луганської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох службових осіб відокремленого підрозділу ПАТ «Лисичанськвугілля» за фактом службового підроблення та заволодіння близько 200 тис грн (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, упродовж 2017-2019 років службові особи з метою заволодіння бюджетними коштами фіктивно працевлаштували на підприємство двох громадян. Вони внесли до офіційних документів неправдиві відомості щодо перебування осіб на робочому місці та виконання робіт. Таким чином були штучно створені умови для нарахування заробітної плати, яку в подальшому службовці привласнили. Діями працівників вугледобувного підприємства державі спричинено шкоду на суму близько 200 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Луганської області

Другие новости