ПоддержатьУкраїнська

Справу героя розслідування "СтопКору", члена Вищої ради правосуддя Гречківського, передали до суду

StopCor
StopCor

StopCor

Справу героя розслідування 'СтопКору', члена Вищої ради правосуддя Гречківського, передали до суду

Справу підозрюваного в замаху на злочин і шахрайство члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського направили на розгляд до Шевченківського райсуду Києва.

Про це повідомила у Twіtter прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган.

Справу підозрюваного в замаху на злочин і шахрайство члена ВРП П.Гречківського направили на розгляд до Шевченківського райсуду Києва – Лариса Сарган (@SarganLarysa) October 3, 2017.

Як відомо, Гречківський підозрюється в замаху на шахрайство, а саме у вимаганні 500 тис. доларів за нібито вплив на прийняття судом необхідного рішення.

ГПУ намагалася відсторонити його від посади, але Вища рада правосуддя відмовила у клопотанні.

Пізніше Гречківський заявив, що не піде на угоду зі слідством.

Додамо, що у липні цього року під час слухання справи про відсторонення від посади судді Вищого господарського суду України Артура Ємельянова член Вищої ради правосуддя Павло Гречківський зробив спробу самовідводу. Про це повідомили активісти "Стоп корупції", які тоді були присутні на засіданні.

"Член Вищої ради правосуддя та герой розслідування "СтопКору" Павло Гречківський під час слухання справи про відсторонення судді Ємельянова заявив про самовідвід, однак йому відмовили. Ми припускаємо, що це пов'язано із тим, що наша колега Лілія Ткачук у своєму сюжеті показала, що родина Артура Ємельянова була бізнес-партнером нинішнього члена Вищої ради Правосуддя Павла Гречківського, що також зараз перебуває під слідством за вимагання хабара у розмірі 500 тисяч доларів. І попри всі заперечення обох сторін, "СтопКор" знайшов факти, які підтверджують їхній дружній зв'язок", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Другие новости