ПоддержатьУкраїнська

Справу стосовно заступника голови Держводагенства скеровано до суду

StopCor
StopCor

StopCor

Справу стосовно заступника голови Держводагенства скеровано до суду

НАБУ та САП закінчили розслідування за фактом отримання заступником голови Державного агентства водних ресурсів України 8 тис. дол. США неправомірної вигоди. 15 травня 2020 року обвинувальний акт скеровано до суду. Дії особи кваліфіковано за ч.4 ст.368 КК України.

За даними слідства, у 2018 році до посадовця звернувся представник приватного підприємства з наміром укладення нового договору про надання послуг із Ірпінським міжрайонним управлінням водного господарства (йшлося про оренду Бучанського водоймища). Під час низки особистих зустрічей посадовець Держводагенства висловив як умову укладення договору передачу йому неправомірної вигоди у вигляді 50% статутного капіталу цієї приватної компанії і, в подальшому, половини прибутків.

Однак згодом чиновник змінив плани: віддавши перевагу готівковим коштам, зажадав неправомірну вигоду у 8 тис. дол. США.

6 березня 2019 року ГПУ спільно з САП за оперативного супроводу ГУБКОЗ викрили  посадовця «на гарячому». Наступного дня йому повідомили про підозру.

5 березня 2020 року стороні захисту відкрито матеріали для ознайомлення.

Розслідування зазначених фактів детективи здійснюють із березня 2019 року після визначення підслідності у справі за НАБУ.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости