ПоддержатьУкраїнська

"Справжні податкові терористи" або обшук "з пристрастю" – столичні адвокати про обшук підприємства

StopCor
StopCor

StopCor

'Справжні податкові терористи' або обшук 'з пристрастю' – столичні адвокати про обшук підприємства

Для всіх відомими залишаються процеси реформування податкової міліції, що ніяк не можуть завершитись. Опираючись на конкретні приклади "законної" діяльності слідчих Офісу великих платників податків, можна зрозуміти, чому такий стан речей та кому це вигідно.

''Справжні податкові терористи'' або обшук ''з пристрастю'' – столичні адвокати про обшук підприємства

Так, програвши усі суди у всіх інстанціях щодо можливих порушень податкового законодавства, податківці протягом 1,5 року ніяк не заспокояться. І це зрозуміло, адже йдеться про одну з топових українських страхових компаній – "Арсенал Страхування". Як можна упустити таку рибу, отримавши на заміну лише програшні судові справи?

Очевидно, що коли Закон не на стороні "податкових терористів", то вони включають "творчий підхід" та ревно намагаються будь-якими способами затероризувати підприємство, щоб домогтися неправомірної вигоди.

Не висвітлюючи конкретні приклади очевидного беззаконня, надіятись на світле майбутнє марно.

Отже, знайомтеся.

Керівником слідства Офісу великих платників податків ДФС України є Чапічадзе Ігор Юзович, до цього він керував слідством ДФС у Харківській області. І не даремно, адже саме через свої, очевидно корупційні, зв’язки серед суддів м. Харкова, Ігор Юзович забезпечує одержання абсолютно незаконних та злочинних рішень про проведення обшуків через суд, який жодних повноважень стосовно органу розслідування не має.

Замятін Антон Валерійович є старшим групи слідчих в одіозному кримінальному провадженні, в якому ніяк не можуть або не хочуть розібратись податківці. Єдиним поясненням безкарності за свої діяння слугують родинні зв’язки слідчого із високопосадовцем ДФС України з аналогічним прізвищем.

А тепер конкретний фактаж результатів діяльності такого тандему, свідками якого упродовж минулих двох діб були активісти "Стоп корупції".

Результати податкової перевірки СК "Арсенал страхування" судами трьох інстанції визнано незаконними, а податкові рішення скасовано. У зв’язку із цим податковий борг відсутній так само як і підстави для реєстрації кримінального провадження.

Попри це, Офіс великих платників незаконно зареєстрував кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах на підставі акту, який скасовано судом.

Оскільки Офіс великих платників податків територіально знаходиться в Шевченківському районі м.Києва, а тому, згідно із законом, лише Шевченківський суд може надавати дозволи на проведення тих чи інших слідчих дій та заходів забезпечення кримінального провадження.

Про це достеменно відомо Чапічадзе І.Ю. та Замятіну А.В., оскільки в реєстрі судових рішень наявні ухвали слідчих суддів Ленінського районного суду м.Харкова (де раніше працював Чапічадзе І.Ю.), якими прямо вказано Замятіну А.В. звертатись за територіальністю в Шевченківський суд Києва. Не на тих суддів попадали).

Проте суддя Ленінського районного суду м.Харкова Бондаренко В.В. – свій суддя, оскільки працює безвідмовно.

Саме цей суддя надав Чапічадзе І.Ю. та Замятіну А.В. дозволи на проведення чотирьох обшуків, зокрема й за домашніми адресами акціонерів страхової компанії, а також на цілий багатоповерховий житловий будинок.

''Справжні податкові терористи'' або обшук ''з пристрастю'' – столичні адвокати про обшук підприємства
''Справжні податкові терористи'' або обшук ''з пристрастю'' – столичні адвокати про обшук підприємства

Для довідки, усі результати попередніх обшуків компетентним судом Шевченківського району м.Києва визнано незаконними.

[su_document url="http://stopcor.org/wp-content/uploads/2019/03/Uhvala-provadzhennya-----1-ks-761-4028-2019.pdf" width="900" height="1200"]

Щодо проведення останнього обшуку, то він безперервно триває вже другу добу поспіль і свідками "роботи" Замятіна А.В. стали громадські активісти.

До слова, обшук розпочали ще вчора зранку. На запитання "що шукаєте?" отримали відповідь – "будемо вилучати все"!

На прохання дочекатися адвокатів, відповідь: "Вам треба – ви й чекайте".

Прибувши на місце "слідчої дії", адвокати зіштовхнулися з недопуском до її проведення.

На відео також фіксували вибірково, а для чого себе документувати?

Проводили особисті обшуки жінок, які перебували в приміщенні, при цьому без жодного на це дозволу, участі адвоката та особами протилежної статі.

Виламали двері електрощитової під'їзду цілого багатоповерхового жилого будинку.

''Справжні податкові терористи'' або обшук ''з пристрастю'' – столичні адвокати про обшук підприємства
''Справжні податкові терористи'' або обшук ''з пристрастю'' – столичні адвокати про обшук підприємства

Присутнім під час обшуку жінкам, серед яких була також вагітна, заборонили покидати приміщення, не дали час для відпочинку та харчування. Неодноразові клопотання адвокатів про здійснення перерви були просто проігноровані. Невідкладність нічної слідчої дії залишається загадкою.

У зв’язку із численними порушеннями вимог Закону адвокатами неодноразово викликались працівники поліції.

За результатами нелюдської поведінки слідчого, яка однозначно межує із законодавчо визначеними термінами катування та знущання, одній учасниці слідчої дії стало погано, внаслідок чого їй викликали карету швидкої медичної допомоги.

''Справжні податкові терористи'' або обшук ''з пристрастю'' – столичні адвокати про обшук підприємства

На неодноразову констатацію адвокатами кричущих порушень закону з боку органу розслідування активісти ГО "Стоп корупції" стали свідками реакції начальника слідства Чапічадзе І.Ю., який в телефонній розмові в грубій формі, використовуючи ненормативну лексику, погрожував адвокатам проведенням обшуків і в адвокатському об’єднанні.

Матеріал підготовано правозахисним департаментом ГО "Стоп корупції"

Другие новости