ПоддержатьУкраїнська

США продають Україні смертоносну зброю – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

США продають Україні смертоносну зброю – ЗМІ

Американські журналісти дізнались, що компанія AirTronic USA майже два роки успішно продає Україні смертоносну зброю. Виявляється, ця практика не суперечить Мінським домовленостям.

Новину передає "Преса України".

Журналісти "Голосу Америки" заявили, що відома американська компанія AirTronic USA має ліцензію для продажу зброї українській державі. Йдеться про гранатомети PSRL, які є модернізованою версією радянського РПГ-7.

Річард Вендівер, гендиректор компанії, пояснив, що співпраця з українською стороною розпочалась ще два роки тому. Угода не має терміну дію і триватиме в залежності від потреб у зброї українською стороною. Вендівер додав, що отримати ліцензію було не просто. Так, представники AirTronic USA стикнулись з рядом бюрократичних та політичних перепон.

"Ми почали постачати наш товар в Україну торік, ми продовжуємо здійснювати поставки донині. Про деталі, як і що ми робимо, я не можу говорити. Лише зауважу, що наші системи відправляються під DDTC DSP-5 експортною ліцензією Державного департаменту США", – додав Вендівер.

Однак він наголосив, що компанія контактує не лише з Державним департаментом США, а й посольством, Пентагоном та урядом України. Крім того, продаж зброї Україні не суперечить угодам, які були прийняті у Мінську.

Посол України у США Валерій Чалий підтвердив факт співпраці з компанією США. Він також зауважив, що Україна сподівається на швидке підписання американським президентом Дональдом Трампом документа про надання Україні військової допомоги у вигляді коштів та летальної зброї на $350 млн.

Другие новости