ПоддержатьУкраїнська

США закликали Україну розпочати війну з корупцією

StopCor
StopCor

StopCor

США закликали Україну розпочати війну з корупцією

У США вирішили нагадати, які проблеми Україна мусить вирішити першочергово. Так, війна з Росією виявилась не на першому місці у списку.

Новину передає "Преса України".

Гельсінська комісія США представила звіт про корупцію в Україні. У ньому йдеться про те, що Україна має потенціал стати демократичною країною, що процвітає. Проте корупція, яка просочилась у всі верстви населення, починаючи від звичайних громадян, закінчуючи олігархами, заважає українській державі розвиватись та завершити тривалу війну з Росією.

"Олігархи  грають важливу роль у питанні корупції. Вони добре пристосовані до того, щоб не лише прибирати зі свого шляху не корумповані політсили. Олігархи тепер вийшли на новий рівень – вони конкурують між собою за багатства країни", – йдеться у звіті.

Як зазначається, в Україні вже провели ряд реформ, однак цього не достатньо, щоб вивести її на рівень розвитку та процвітання. Так, в першу чергу Україні радять створити антикорупційний суд та проводити інші реформи, які також враховуватимуть інтереси населення та викоренять олігархічну корупційну модель.

"Україна вже провела ряд важливих реформ у таких сферах, як енергетика, фінанси та економіка. Але що ми бачимо сьогодні – судові реформи відстають", – також зазначено у звіті.

Другие новости