ПоддержатьУкраїнська

Стали відомі деталі свідчень Россошанського про те, як він зустрів Ноздровську в день убивства

StopCor
StopCor

StopCor

Стали відомі деталі свідчень Россошанського про те, як він зустрів Ноздровську в день убивства

Зустріч правозахисниці Ірини Ноздровської і Юрія Россошанського, обвинуваченого в її вбивстві, була трагічною випадковістю. Як розповів чоловік під час допиту, він йшов у магазин і проходив повз зупинку, як раз в той момент, коли Ноздровська вийшла з автобуса, повідомляє УНН.

Юрій Россошанський розповів, що вирішив купити пива і, накинувши стару робочу куртку, пішов у магазин. Дорогою він намацав у кишені куртки старий ніж, який, мабуть, забув витягнути раніше. Коли чоловік підходив до магазину, на зупинку неподалік, під'їхав маршрутний автобус, з якого вийшла Ноздровська. Жінка вийшла одна. Більше нікого на зупинці не було, а маршрутка відразу ж поїхала.

За словами обвинуваченого, Ноздровська відразу ж побачила його і попрямувала до нього зі словами звинувачень на його адресу.

Россошанський додав, що не задумався, як схопив Ноздровську і потягнув у кущі, де вихопив ніж і вдарив в шию, а потім ще кілька разів до того, як зрозумів, що жінка більше не пручається і не подає ознак життя.

Потім він відтягнув тіло вбитої через безлюдну вулицю до річки. Там він розламав і викинув її телефон і ніж.

Одяг Ноздровської він спалив, а свою куртку відвіз на смітник у Києві. За словами Россошанського, нікому про скоєне він не говорив.

Другие новости