ПоддержатьУкраїнська

Столичну лікарку-онколога Ганну Губареву вдруге звільнили з Інституту раку

StopCor
StopCor

StopCor

Столичну лікарку-онколога Ганну Губареву вдруге звільнили з Інституту раку

Столичну лікарку-онколога Ганну Губареву, яку показово звільнили з Інституту раку за відмову лікувати АТОвця, а потім відновили у роботі, знову звільнили. Причина – розголос про інцидент у ЗМІ.

Новину передає "Преса України".

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відреагувала на інформацію про те, що з Національного інституту раку звільнили лікарку, яку у Мережі встигли прозвати сепаратисткою, а потім повернули її до роботи й дали кращу посаду.

Йдеться про онколога Ганну Губареву. Цього літа вона відмовилась лікувати учасника АТО Віталія Драгана, оскільки він "вбивав на Сході братній народ".

"Отримала офіційне роз’яснення від Інституту раку. Одразу після викриття інциденту Губаревої з ветераном, її звільнили з обох посад, які вона на той час займала – лікаря та наукового співробітника. Але з 17.07.2018 року по 31.08.2018 року її було поновлено на науковій посаді, щоб дати змогу завершити наукову діяльність. Сьогодні з нею розірвали цей контракт достроково", – написала Супрун.

Вона також зазначила, що обурена таким ходом подій, коли звільнену поновили на роботі, сподіваючись, що цього ніхто не помітить.

"Така кадрова політика керівництва закладу неприпустима. З боку Міністерства охорони здоров'я України буде вжито відповідних заходів", – додала Супрун.

До слова, в інституті вибачались з приводу неетичної поведінки Губаревої щодо учасника АТО.

"Адміністрація Інституту Раку ще раз перепрошує за некоректну стосовно Віталія поведінку лікаря. Просимо не ототожнювати поведінку вже колишнього лікаря-онколога Ганни Губарєвої з усіма лікарями інституту", – йшлося у повідомленні.

Другие новости