ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався нові подробиці у справі про схему розкрадання комунального майна Марганця за участі перших осіб міста

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався нові подробиці у справі про схему розкрадання комунального майна Марганця за участі перших осіб міста

Свідок у справі про розкрадання комунального майна Марагнецьтепломережі не з'являється на допити до слідчих та прокурорів. За свої «прогули» особа отримала штраф. Активісти «Стоп корупції», які слідкують за перебігом справи, припускають, що свідчення, імовірно, цінні та можуть підтвердити причетність до оборудки високопосадовців Марганецької міської ради. Подробиці повідомили активісти місцевого осередку «Стоп корупції».

«З Єдиного державного реєстру судових рішень нам стали відомі дуже цікаві факти. Виявляється, що один з основних фігурантів справи, який згідно з рішенням суду є одним зі свідків (напевно, поки що) і його покази мають вагоме значення для встановлення обставин кримінального провадження, умисно ігнорує вимоги процесуального законодавства щодо неухильного виконання учасниками кримінального провадження своїх обов’язків, внаслідок чого створюються перешкоди здійсненню швидкого, повного та неупередженого розслідування кримінального провадження.

Згідно з рішенням суду, така поведінка свідка є неприпустимою і тягне за собою відповідальність у виді накладення грошового стягнення», – розповіли активісти марагенецького осередку «Стоп корупції».

Нагадаємо, слідчим відділом Марганецького відділення НВП ГУНП в Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Марганецького відділення Нікопольської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування відомостей внесеними до ЄДРДР про скоєння кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364 – зловживання владою або службовим становищем. Справа стосується того, що протягом грудня 2016 р. – березня 2017 р. «спритними» посадовцями Марганецької міськради були підготовані проекти рішень Марганецької міської ради про дозвіл центру комунального майна тишком-нишком, всупереч законодавству, продати майно марганчан – а саме котли та трубопроводи.

«Майно порізане, вивезене й за безцінь продане. Курирував цим процесом одіозний заступник Жадько з Нікополя Приймак.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» повідомляв, що всіх фігурантів справи викликали на допити. Але деякі фігуранти спритно почали переховуватись – хто у відпустці за кордоном (напевно, витрачає кошти марганчан), хто по сусідніх кабінетах, хто по лікарнях. І це все дуже дивно – якщо ці особи не причетні до розкрадання – вони як депутати, посадові особи, навпаки повинні допомогти слідству встановити істину та про що потім повідомити громаду!

Як не дивно, пов’язаність між собою усіх цих фігурантів може бути підтверджена тим, що, напевно, у них усіх один адвокат – бо цього адвоката бачили з ними всіма біля поліції. Це «відомий» безкоштовний адвокат пані Жадько. Вона вже безкоштовно представляла інтереси і Жадько, і Міняйла, і Долгорук, і Кропивної в судах і Дуплій та Соловйова при слідчих діях при отриманні хабара. Тепер, напевно, вона безкоштовно представляє інтереси усіх фігурантів в цій справі», – розповіли у «СтопКорі».

«Сподіваємось, що свідок буде змушений з’явитись до слідчого та все ж таки пояснити – як він лобіював необхідність продажу тепломережі, а згодом під виглядом рішення сесії, як курируючий заступник, дозволив вкрасти все майно.

Ну і будемо спостерігати за іншою справою, де він є теж основним фігурантом, з продажу підмітально-прибиральної машини, подарованої містянам. Нагадаємо, що пан Приймак на сесії «дуже сильно» переконував депутатів продати цю машину за 3 млн грн, але забув сказати, що її вартість на той час – 6 млн грн, що підтверджують документи», – додали у марганецькому осередку «Стоп корупції».

Другие новости