ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" показав роботу своєї "Школи громадянської освіти"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' показав роботу своєї 'Школи громадянської освіти'

Представники центрального офісу ГО "Стоп корупції" спільно з тридцятьма активістами з вісімнадцяти регіональних представництв проекту з усієї України відкрили та провели перші дні навчання у "Школі громадянської освіти". Команда ГО "Стоп корупції" заснувала та запустила роботу унікальної "Школи громадянської освіти". Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI).

"Школа громадянської освіти" дозволить підвищити спроможність місцевих громад протидіяти корупції та сприятиме антикорупційним реформам на місцевому рівні. У результаті цього проекту громадські активісти з ГО "Стоп корупції" навчаться досліджувати корупційні ризики у місцевих органах влади, проводити розслідування корупційних вчинків і конфліктів інтересів, залучати громадськість до протидії корупції та досягати успіху у реформуванні місцевої влади", – зазначають автори ідеї зі "Стоп корупції".

У першому дні навчань взяли участь представники центрального та регіональних представництв ГО "Стоп корупції". Лекції прослухали 30 активістів з 18 міст України.

У другий день навчального процесу слухачі розібрали на складові поняття "корупція", дізнались, як виявити конфлікт інтересів і коли така суперечність стає корупційним правопорушенням, а також розібрались у нормах застосування антикорупційного законодавства.

У проекті беруть участь міждисциплінарні навчальні інституції Національного університету Києво-Могилянська академія – Інститут громадянської освіти та Антикорупційний дослідницький і освітній центр.

"Школа громадянської освіти" – спільний проект "Стоп корупції", Інституту громадянської освіти НаУКМА та ACREC.

Як пройшов навчальний процес у "Школі громадянської освіти", дивіться у нашому сюжеті.

https://youtu.be/qymYwM4lTHA

Другие новости