ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про плани керівництва "Укртрансбезпеки" для покращення роботи служби

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про плани керівництва 'Укртрансбезпеки' для покращення роботи служби

"Керівництво "Укртрансбезпеки" планує співпрацю з "Укравтодором", мають на меті придбати відеореєстратори за виділені за програмою ЄС кошти та посилити контрольно-ваговий контроль на дорогах.  

''СтопКор'' дізнався про плани керівництва ''Укртрансбезпеки'' для покращення роботи служби

За словами голови служби Михайла Ноняка, до кінця року запускають електронний кабінет та онлайн протоколи. Також кожному інспектору буде видано по планшету для зручної роботи. Керівник "Укртрансбезпеки" розповів також про всі проекти, що покращать ситуацію в Україні стосовно зменшення корупційних дій у роботі ГВК (габаритно-ваговий комплекс).

В рамках співпраці з "Укравтодором" "Укртрансбезпека" планує посилити габаритно-ваговий контроль. Для цього напрямку залучать кваліфікованих працівників, які зможуть на місці надати консультацію та правильно скласти акт порушень і направити його до єдиної бази електронного кабінету. Ноняк повідомив про збільшення штрафних санкцій за перевищення вагових і габаритних норм для вантажівок. Тепер розмір штрафів коливатиметься від 17 000 до 34 000 грн.

''СтопКор'' дізнався про плани керівництва ''Укртрансбезпеки'' для покращення роботи служби

Михайло Ноняк також звернув увагу на необхідність аналізу надзвичайних випадків на коліях залізниці та покращення безпеки Укрзалізниці. Окрім того, перший заступник голови служби В’ячеслав Дідковський додав, що обмежуватися технічно та технологічно не будуть. Він зазначив, що будуть притягувати до кримінальної відповідальності ті управління, які не виконуватимуть свої обов'язки та не будуть своєчасно звітувати про результати роботи.

"Наприкінці засідання Михайло Ноняк почав викликати на звіт Керівників підрозділів областей, зокрема, попав під гарячу руку керівник Кіровоградської області Вадим Опря. Після його звіту Ноняк зазначив на необхідності врегулювання робочого процесу і пригрозив масовим звільненням керівного складу", – додала журналістка "СтопКору".

''СтопКор'' дізнався про плани керівництва ''Укртрансбезпеки'' для покращення роботи служби

Другие новости