ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про порушення в роботі скандального перевізника в Обухові

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про порушення в роботі скандального перевізника в Обухові

«Працівниками відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту була проведена перевірка ТОВ «Обухівтранс» та виявлені порушення п. 2.6 положення «Про ведення касових операцій у національній валюті України». На підприємство чекають фінансові санкції», – повідомили «СтопКору» у ГУ ДФС України.

Зазначимо, у травні цього року на активістів «Стоп корупції» напали представники ТОВ «Обухівтранс». Інцидент стався під час спільної перевірки з «Укртрансбезпекою» роботи перевізників у місті. У результаті нападу правозахисник Юрій дістав удар в голову.

«Ми отримали серію звернень від учасників АТО, яких перевізники Обухова відмовляються возити на своїх маршрутах на пільгових умовах. Були випадки, коли бійців буквально викидали з маршруток. Ми разом із воїнами та представниками «Укртрансбезпеки» вирішили дізнатись, чому маршрутники відмовляють людям у їхніх законних правах. У результаті на нас налетіла група тітушок та  почала бити наших колег, трощити техніку й службову автівку», – розповіли активісти «Стоп корупції» деталі нападу.

Нагадаємо, 24 травня учасникові АТО, який в Обухові зробив попереджувальний постріл із нагородної зброї під час нападу на «СтопКор» тітушок, суд призначив цілодобовий домашній арешт. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», які слідкували за судовим розглядом.

Додамо, що учасника бойових дій на Сході України силою вивели з будівлі міськради працівники поліції та прокуратури. Правоохоронці вручили чоловікові підозру за статтею 296 (хуліганство). Про це повідомляють активісти «Стоп корупції», які стали свідками події.

«Учасника АТО Павла Павлова, який захищав права й гідність українського народу в Обухові під час нападу на журналістів, витягли з сесійної зали, куди попередньо він був запрошений. Тож не надавши чоловіку слова, його у супроводі правоохоронців повели в прокуратуру, щоб оголосити йому про підозру за ст. 296 «хуліганство», – розповіли деталі представники «СтопКору».

Додамо, 3 травня цього року учасник АТО, який став свідком нападу на активістів «Стоп корупції» з боку так званих тітушок в Обухові, зробив постріл з нагородної зброї. Активісти спільно з «Укртрансбезпекою» проводили перевірку роботи місцевих перевізників. У результаті на активістів накинулись агресивні молодики. Учасник АТО, щоб утихомирити натовп, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору.

«На зупинці громадського транспорту виник конфлікт за участю перевізників. Щоб угамувати натовп, учасник АТО, який знаходився в салоні маршрутки, дістав нагородну зброю і зробив постріл угору», – йдеться в повідомленні поліції Київської області.

Згідно з інформацією, поліцейським довелося провести попереджувальний постріл з автомата, щоб обеззброїти чоловіка.

4 червня Апеляційний суд Київської області скасував рішення першої інстанції та відпустив учасника АТО Павла Павлова під особисте зобов'язання. Про це із зали суду повідомили активісти «Стоп корупції».

Другие новости