ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався про спробу тиску на ректора медуніверситету в Одесі через перевірки з Мінохорони здоров'я

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався про спробу тиску на ректора медуніверситету в Одесі через перевірки з Мінохорони здоров'я

Комісія з Міністерства охорони здоров’я України проводить перевірку діяльності ректора Одеського національного медичного університету Валерія Запорожана. Так званий аудит триває уже рік. За цей час в роботі очільника не знайшли жодних порушень.

''СтопКор'' дізнався про спробу тиску на ректора медуніверситету в Одесі через перевірки з Мінохорони здоров'я

При цьому до складу комісії входять сумнівні особи, які не мають жодного відношення до відомства. У навчальному закладі посилену увагу пов’язують із майбутніми виборами керівника університету.

Про деталі справи повідомляють журналісти «СтопКору».

«У складі комісії з Міністерства охорони здоров’я України якісь сумнівні особи – представники самооборони та українських націоналістичних організацій. Що саме ці люди роблять серед перевіряльників з відомства, голова комісії пояснити не може. Документи осіб – «ліві», – розповіли у «Стоп корупції».

«Я оцінюю усі ці дії, перевірку та присутність у складі комісії сумнівних осіб, які не мають жодного відношення до відомства, рейдерську атаку на університет. Я вже 24 роки працюю на своїй посаді й фактично підняв медуніверситет з колін. Припускаю, що тепер навчальним закладом хтось зацікавився і хоче прибрати до рук», – зазначив у коментарі «СтопКору» Валерій Запорожан.

Другие новости