ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався, що буде зі сміттєзвалищем у Щасливому під Києвом

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався, що буде зі сміттєзвалищем у Щасливому під Києвом

Сміттєві нелегали у 20-денний термін мають вивезти або утилізувати побутові відходи, які завели на полігон у Щасливому під Києвом зі Львова. Про це активістам «Стоп корупції» повідомив сільський голова Щасливого. Представники проекту провели у селі громадську приймальню та дізнались позицію місцевих жителів щодо роботи сміттєзвалища.

''СтопКор'' дізнався, що буде зі сміттєзвалищем у Щасливому під Києвом

«Провели громадську приймальню в с. Щасливому. Люди не надто зацікавлені у вирішенні питання щодо сміттєзвалища. Але нашу роботу підтримають. Були у голови селищної ради, запевнив, що на звалище заїжджають лише вантажівки з місцевим сміттям.

Також голова сільради зазначив, що буде підписувати договори з інвесторами, якими саме – не повідомив. Також дізнались, що на звалищі працює фірма ТОВ Екобудсервіс, з видом діяльності «будівництво та збирання безпечних відходів», – розповіли активісти проекту.

''СтопКор'' дізнався, що буде зі сміттєзвалищем у Щасливому під Києвом

Нагадаємо, напередодні активісти «Стоп корупції» провели громадську приймальню у Пролісках на Київщині через незаконне сміттєзвалище у селі. У листівках представники проекту повідомляють про факти нелегального ввезення побутових відходів зі Львівської області.

«Сміття через пів-України мандрує до столичного регіону. Активісти «Стоп корупції» зафіксували факти ввезення шаленої кількості сміття зі Львівщини. По 2 десятки сміттєвозів щодня нелегально прямують до с. Проліски та перетворюють Київщину на глобальне сміттєзвалище!

Ми не маємо допустити, аби наші села та міста захлинулись у смітті, а навколишні водойми перетворились на сміттєві відстійники!

ВИМАГАЄМО!

  1. Відповідальні інстанції та органи влади повинні негайно вжити всіх можливих заходів задля припинення ввезення сміття та недопущення забруднення Київщини побутовими відходами!
  2. Негайно створити робочу групу за участю представників громади та активістів для розробки концепції вирішення «сміттєвого» питання за європейським досвідом!», – ідеться у листівці.
  3. ''СтопКор'' дізнався, що буде зі сміттєзвалищем у Щасливому під Києвом

    Другие новости