ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" дізнався, як на ділі працює Держпродспоживслужба Хмельниччини за керівництва скандального Василя Грушка

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' дізнався, як на ділі працює Держпродспоживслужба Хмельниччини за керівництва скандального Василя Грушка

Активісти "Стоп корупції" з хмельницького осередку взяли участь у роботі колегії Держпродспоживслужби. Представники проекту побачили нового заступника, який "чесно виграв конкурс" і "абсолютно випадково" виявився заступником керівництва відомства. Подробиці голова осередку Артур Сторожук виклав у соцмережі.

"Що можу сказати... Виходячи зі звіту, плани роботи, в т.ч. і виконання протиепізоотичних заходів, не виконала вся область. Найбільш проблемні райони є такими систематично, тобто де керівник неграмотний, ситуація не змінюється.

''СтопКор'' дізнався, як на ділі працює Держпродспоживслужба Хмельниччини за керівництва скандального Василя Грушка

Здивувала поблажлива позиція голови служби пана Грушка. Правда, він це називає демократичністю та людяністю, нам це здається слабким та неефективним керівництвом.

До речі, за перше півріччя 2017 року випадків сказу на теренах області побільшало вдвічі, тобто 30 випадків. Керує новий голова 5 місяців. Тобто це під Вашим керівництвом, Василю Пилиповичу, склалась така ситуація. Люди, ми говоримо про сказ, не про блохи. Це катастрофа, на мій погляд.

''СтопКор'' дізнався, як на ділі працює Держпродспоживслужба Хмельниччини за керівництва скандального Василя Грушка

До речі, коли ми очікували на призначення пана Грушка, в.о. голови Служби був такий собі Булка. Сьогодні мав можливість порівняти виступи Булки, Садов'юка (перший заступник) та голови служби. Зробив висновок, що по вмінню чітко і твердо формувати свою думку та доносити до слухачів чинний голова на останньому місці. Знову задумався: чи потрібен нам був представник іншої області, якщо вистачає власних освічених та досвідчених кадрів.

Послухали керівника Дунаєвецької Держпродспоживслужби. Це тієї, по якій завдяки нам порушено 2 кримінальні справи. Виявляється, керівник молодець лише красти гроші і крутити махінації. Професійно він ніякий, район найбільш проблемний з точки зору професійних завдань. Отримали дозвіл поїхати на підсумкову нараду в Дунаєвецький р-н, пан Грушко гарантував, що повідомить нас про дату та час.

Внесли свої пропозиції щодо обміну людяності на ефективне керівництво, що мусить себе проявити у звільненні найбільш неефективних керівників з посад та висловили надію, що на колегії у 3 кварталі побачимо 2-3 нових очільники районних представництв служби у найбільш проблемних районах.

Щодо працівників на місцях. Пан на фото уважно щось писав, коли виступав голова та члени колегії. А я уважно слідкував – що ж він там пише. А він розмальовував обкладинку з написом Авто Документи. Якраз цей напис і розмальовував. Потім дуже уважно і прискіпливо вивчав своє водійське посвідчення та технічний паспорт. Пропоную пану замінити посвідчення старого зразку (паперове ламіноване) на нове. Причому хлопчина молодий, а вміння симулювати роботу та увагу якраз совкове. Начебто СРСР хлопчина не повинен був застати у свідомому віці...

''СтопКор'' дізнався, як на ділі працює Держпродспоживслужба Хмельниччини за керівництва скандального Василя Грушка

Звертаю увагу пана Грушка на таких працівників. Впевнений,  хлопчина навіть не чув, про що йшлося. Тому і зміни показників від нього в 3 кварталі очікувати не доводиться", – розповів про результати роботи колегії Держпродспоживслужби Хмельницької області.

Нагадаємо, раніше активісти хмельницького обласного осередку дізнались про махінації в Дунаєвецькому підрозділі Держпродспоживслужби.

Працівник служби перебував півроку на заробітках закордоном, однак продовжував отримувати зарплату в Україні. Своїми діями чиновник завдав державі збитків на 20 тисяч гривень.

 

Другие новости