ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" мітингував під прокуратурою Херсонщини через рейдерство на ТОВ "Каховка Протеїн Агро"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' мітингував під прокуратурою Херсонщини через рейдерство на ТОВ 'Каховка Протеїн Агро'

Активісти «Стоп корупції» провели акцію протесту під стінами прокуратури Херсонської області через рейдерство на підприємстві «Каховка Протеїн Агро». Представники проекту хотіли поспілкуватись щодо ситуації із захопленням потужностей виробника сої із прокурором регіону, однак Віталія Тригубенка не було на робочому місці. За словами працівниці правоохоронного відомства, очільник перебував на робочому виїзді.

«За інформацією інсайдерів, до блокування роботи підприємства призвела корупція. Зокрема, йдеться про втручання прокурора області Віталія Тригубенка та голови Господарського суду Херсонської області Павла Пригузи», – повідомляють активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' мітингував під прокуратурою Херсонщини через рейдерство на ТОВ ''Каховка Протеїн Агро''

Голова Господарського суду Херсонської області відкинув імовірність тиску на нього у справі про рейдерство ТОВ «Каховка Протеїн Агро» та спростував інформацію про причетність до захоплення підприємства. Про це Павло Пригуза повідомив журналістам «СтопКору» під час особистого спілкування. Детально обговорити усі нюанси справи Пригуза запропонував після 17 години.

Додамо, що потужний комплекс «Каховка Протеїн Агро» входив до ТОП-10 українських підприємств з переробки сої. Стабільно сплачувались податки у бюджет та зарплатня співробітникам. Утім, вже кілька тижнів 150  працівників залишаються без роботи. Діяльність комплексу заблоковано невідомими зі зброєю.

Люди втомились від нескінченних розбірок навколо підприємства. У ЗМІ повідомлялось: за спробами рейдерського захоплення підприємства стоять одіозні брати Сегалі – колишні власники підприємства, які кілька років переховувались за кордоном. Їх вважають винуватцями розкрадання банку «НАДРА».

Суд 25.05.2018 виніс ухвалу про забезпечення позову: заборонив перешкоджати у користуванні майном комплексу законним власникам. Однак Новокаховський  відділ ДВС відмовився відкривати виконавче провадження, як того вимагав суд.

Другие новости